قابلیت Mute کردن در اینستاگرام برای ندیدن پست‌های یک کاربر خاص


قابلیت Mute کردن در اینستاگرام برای ندیدن پست‌های یک کاربر خاص

اینستاگرام شاید بالاترین سرعت را در ارائه قابلیت‌ها و امکانات جدید در اپلیکیشن خود در میان شبکه‌های اجتماعی داشته باشد تا حدی که باور اینکه یک قابلیت جدید دیگر در راهست چندان خبر عجیب و غریبی نیست و حالا گزارش‌های منتشر شده از آزمایش قابلیت Mute کردن در اینستاگرام برای نادیده گرفتن و ندیدن پست‌های سایر کاربران خبر دارد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشید که به اجبار یک صفحه و یا فرد خاص را در اینستاگرام در لیست فالوهای خود داشته باشید و او را دنبال کنید یا اصلا برای مدتی حال و هوای دنبال کردن یک صفحه با موضوع خاص را نداشته باشید. ظاهرا اینستاگرام به همین دلیل به دنبال عرضه قابلیت Mute کردن در اینستاگرام است.قابلیت جدید اینستاگرام

شما می‌توانید این قابلیت را طبیعتا در زمان مورد نیاز برای یک کاربر بدون متوجه شدن او فعال و در زمان مورد نیاز برای آن کاربر غیرفعال کنید تا بتوانید به طور معمول پست‌های او را ببینید. در این بین چندی پیش که حرف از آزمایش چنین قابلیتی از طرف اینستاگرام مطرح شده بود حال به مرحله ی اجرا رسیده و این قابلیت انگار قرار است به مرور بر روی تمامی اکانت ها به تدریج اضافه شود.