معرفی قابلیت های جدید اینستاگرام در نسخه جدید (آپدیت ۱3 اردیبهشت ۱۳۹۷)


معرفی قابلیت های جدید اینستاگرام در نسخه جدید (آپدیت ۱3 اردیبهشت ۱۳۹۷)

۱, اولین قابلیت جدید را می توان اضافه شدن افکت های حیرت آور AR یا هوش مصنوعی به بخش استوری معرفی کرد. این افکت ها بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند. می توانید آن ها را به دلخواه انتخاب کرده و روی استوری های خود قرار دهید.

۲,  پس از آن می توان به تغییرات صفحه جستجو یا همان اکسپلورر اشاره کرد. کافیست وارد این صفحه شوید تا شاهد تغییرات بسیاری باشید بطور مثال عکس ها آشفتگی قبل را ندارند و به صورت مرتب دسته بندی می شوند. می توانید دسته مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا با انبوهی از تصاویر موجود در صفحه جستجو مواجه شوید. این قابلیت به تنهایی می تواند نظر بسیاری از کاربران را جلب کند !

 

قابلیت جدید اینستاگرام


 

۳, یکی از پرطرفدارترین امکانات اینستاگرام قابلیت لایو گذاشتن است که با استقبال فوق العاده ای از سمت کاربران مواجه شد. به خصوص که به تازگی می توان از این قابلیت به صورت مشترک و دونفره استفاده کرد. در این آپدیت اینستاگرام تماس ویدیویی را نیز به صورت آزمایشی اضافه کرده است. با تماس ویدیویی می توان مکالمه هایی دو تا چند نفره را ایجاد کرد.

قابلیت جدید اینستاگرام


 

۴, در نهایت بخش استوری میزبان ویژگی جدیدی برای تعامل با اپلیکیشن های سوم شخص خواهد بود که برای مثال میتوانید اطلاعات اهنگی که در اسپاتیفای گوش می دهید را و در استوری به اشتراک بذارید.

قابلیت جدید اینستاگرام

 

توجه داشته باشید که اضافه شدن این قابلیت ها ممکنه از چند روز تا چند هفته زمان ببره